Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună seara, am cumpărat o mașină dar din cauza ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună seara, am cumpărat o mașină dar din cauza pandamiei ...

Bună seara, am cumpărat o mașină dar din cauza pandamiei nu am reușit sa o trec pe mine. Am avut un accident și nu mai pot circula cu ea. Trebuia să o înscriu pe 23 decembrie am apelat la vechiul propietar sa o radieze el, dar a zis ca nu are timp sa umble pe drumuri. Cum sa procedez?
Macar sa va dea o procura sa faceti dvs asta.