Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, deci cu cat se va mari pensia din ianuarie ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, deci cu cat se va mari pensia din ianuarie 2022? Multumesc. ...

Buna ziua, deci cu cat se va mari pensia din ianuarie 2022? Multumesc.
Bună ziua ! Punctul de pensie se majorează cu 10 %. Astfel, valoarea punctului de pensie crește de la 1.442 lei ( cât este în prezent) la 1.586 lei.
Pentru mai multe detalii, consultați link-ul următor: [ link extern ]

Viorica Sobo Sunteti pensionara ?