Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună o persoana de 46 de ani a fost angajat de la ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună o persoana de 46 de ani a fost angajat de la data de 09.10.2020 ...

Bună o persoana de 46 de ani a fost angajat de la data de 09.10.2020 pana la 01.11.2021,, are dreptul la somaj?
Da, daca respecta conditiile de mai jos
www.avocatnet.ro/articol_534...
Cu ce articol a incetat c.i.m?
Cornel Vasile, Consilier juridic