Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... A intrat in vigoare Legea 127/2019 privind sistemul ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

A intrat in vigoare Legea 127/2019 privind sistemul public de ...

A intrat in vigoare Legea 127/2019 privind sistemul public de pensii?
Dacă da ,de la ce dată?
S-a amanat pentru 01.09.2023 de catre guvernarea PNL+USR+UDMR
Doar anumite articole sunt în vigoare din Legea respectivă .
[ link extern ]
Multumesc