Forum Bani şi Afaceri ... Cursul de schimb şi piaţa ... Schimb mărci germane din 1993
Discuție deschisă în Cursul de schimb şi piaţa monetară

Schimb mărci germane din 1993

Buna ziua, unde as putea schimba 130 de mărci germane din 1993 pe care le-am găsit uitate dintr-un sertar ? Va multumesc
Nicaieri, le pastrati amintire.
Cineva mi-a spus ca s-ar putea la o banca in Germania contra unui comision. Credeti ca ar fi posibil?
In Germania puteti, la orice filiala a bancii centrale.