Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent

Buna ziua! Am și eu o nelămurire! Ma interesează dacă eu încep munca atunci când copilul are vârsta de 1 an și 6 luni, primesc stimulentul de 650 de lei pana când împlinește vârsta de 3 ani? Sau primesc doar 1 an acest stimulent din momentul începerii activității?
Primiti stimulentul de 650 de lei pana când copilul împlinește vârsta de 3 ani.