Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Supercom la Bucuresti, Sectorul 3 ?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Supercom la Bucuresti, Sectorul 3 ?

S.C. Supercom S.A. (prin Directia Venituri Buget Local Sector 2) a trimis notificare pe adresa Asociatiei de Proprietari din Sectorul 3 - pentru incheiere de contract de salubritate. Este cumva o greseala ? Primaria sectorului 3 mai are o societate proprie pentru colectarea gunoiului ?
Tudorionascu, utilizator
cred ca Sectorul 3 nu mai vrea sa subventioneze gunoiul si va anunta sa incheiati contract direct cu firma de salubritate.