Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, Intr-o unitate se pot ponta zilieri in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, Intr-o unitate se pot ponta zilieri in intervalul ...

Bună ziua,
Intr-o unitate se pot ponta zilieri in intervalul orar 16-24?
In lege este specificat doar la minor ca nu poate presta activitate pe timpul noptii.

Da, se pot ponta.