Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Bună ziua. Aș dori să știu dacă la cumpararea ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Bună ziua. Aș dori să știu dacă la cumpararea unui apartament ...

Bună ziua. Aș dori să știu dacă la cumpararea unui apartament pe numele unei persoane cu handicap accentuat (locuință pentru ea însăși),se plătesc onorariile notarului integral.Multumesc.
Buna ziua. Discutati cu notarul sa va faca o reducere.