Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Lipsă acte teren de sub casa si lipsa acte casa, doar ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Lipsă acte teren de sub casa si lipsa acte casa, doar proiect ...

Lipsă acte teren de sub casa si lipsa acte casa, doar proiect de casa. Deoarece a decedat soacră-mea Am fost la notar cu ce hârtii vechi am găsit si mi sa spus că nu mă poate ajuta ca nu am acte din care sa reiese terenul de sub casă, menționez că sa facut succesiunea după socru, dar sa făcut doar pe casă. In ac situație va rog sa ma ajutați de unde sa încep demersurile. Mulțumesc
nadia1977, utilizator