avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 814 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Pot deschide o firma SRL-D pe mine?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Pot deschide o firma SRL-D pe mine?

Bună seara
As dori sa fac o întrebare și anume îmi puteți spune va rog dacă eu sunt angajata ca asistent personal pentru fetita mea nevăzătoare pot deschide o firma SRL-D pe mine? Și dacă se poate care ar fi pașii pe care ar trebui să-i urmez?
Mulțumesc
Ultima modificare: Sâmbătă, 29 Ianuarie 2022
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: marystanga , utilizator 17:45, 30 Ianuarie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Da. Informatii va rog sa cititi la adresa urmatoare: [ link extern ]
Ok mulțumesc mult pentru răspuns



george-neagu a scris:

Da. Informatii va rog sa cititi la adresa urmatoare: [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Deschiderea unui srl-d Florentin01 Florentin01 Buna Ziua as dori sa stiu ce acte imi trebuiesc pentru deschiderea unui SRL-D si toti pasii care trebuie sa i urmez pentru deschidere (vezi toată discuția)
Infiintare firma producere sapun natural Valeriano Valeriano Buna ziua. Intentionez sa-mi deschid o mica afacere si anume, produceea si comercializarea sapunului natural. Pentru aceasta as dori sa stiu care este ... (vezi toată discuția)
Ce tip de firmă e mai avantajos să înființez în italia? Costy Z. Costy Z. Buna ziua. Doresc sa deschid o firma in Italia, un mic magazin cu produse alimentare. As dori sa stiu care tip de societate comerciala e mai avanajos (srl ... (vezi toată discuția)