Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Pot deschide o firma SRL-D pe mine?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Pot deschide o firma SRL-D pe mine?

Bună seara
As dori sa fac o întrebare și anume îmi puteți spune va rog dacă eu sunt angajata ca asistent personal pentru fetita mea nevăzătoare pot deschide o firma SRL-D pe mine? Și dacă se poate care ar fi pașii pe care ar trebui să-i urmez?
Mulțumesc
george-neagu, moderator
Da. Informatii va rog sa cititi la adresa urmatoare: [ link extern ]
Ok mulțumesc mult pentru răspuns

george-neagu a scris:

Da. Informatii va rog sa cititi la adresa urmatoare: [ link extern ]