avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 702 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Legea nr. 269/2004(an) In aceasta lege specifica ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Legea nr. 269/2004(an) In aceasta lege specifica faptul ca memoria ...

Legea nr. 269/2004(an)
In aceasta lege specifica faptul ca memoria RAM a unui laptop sau PC trebuie sa fie de 1 GB.
Asta inseamna ca nu poate se poate depasi memoria RAM de 1GB?
Eu nu am gasit pe internet calculator personal sau laptop cu memoria de 1GB RAM.
In afara de aceasta intrebare,exista specificatii recomandate pentru laptopul sau calculatorul personal pe care vrei sa il achizitionezi?(prin obtinerea unui ajutor financiar)
In legea aceasta nu mentioneaza asa ceva!
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 16:46, 9 Februarie 2022
e vorba de aceasta lege? [ link extern ] .
Da @adriandimitriu
Ultima modificare: Miercuri, 9 Februarie 2022
wollya, utilizator


adriandimitriu a scris:

e vorba de aceasta lege? [ link extern ] .


[ link extern ]
va rog sa cititi bine inainte sa citati; fiindca am doua observatii:
- mai intai in HG e vorba de minimum 1GB, deci poate fi si 20.
- in ce priveste Legea, ea a fost amendata in 2022 (ultima oara, motiv pentru care am pus si linkul) deci vor aparea actualizari.
Ultima modificare: Miercuri, 9 Februarie 2022
adriandimitriu, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Teste revisal 5 leuca_luminita leuca_luminita Buna ziua tuturor! eu nu mai am o zi buna deoarece incerc sa instalez noua versiune de Revisal pusa la dispozitie pentru testare si nu reusesc! Desi am ... (vezi toată discuția)
Probleme la calculator sau de la yahoo? CLAUDIU LASCOSCHI CLAUDIU LASCOSCHI Buna seara, Am o problema cu e_mailurile de la Yahoo. In afara de avocatnet nu pot deschide alte e-mailuri. Ieri nici e-mailurile cu alerte de la ... (vezi toată discuția)
Legea 416/2001 privind venitul minim garantat teodora.nenciu teodora.nenciu Buna ziua, Am incercat sa gasesc pe forum aceasta lege. Stie cineva cum o pot gasi? Ma intereseaza art. 9 din legea nr. 416/2001 privind venitul ... (vezi toată discuția)