Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua , Am un vecin care îmi scrumează tot ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua , Am un vecin care îmi scrumează tot timpul și ...

Bună ziua ,
Am un vecin care îmi scrumează tot timpul și îmi scuipă flegme pe pervazurile geamurilor și mi se întoarce stomacul pe dos când șterg ,degeaba ii spun ,i-am dat și scrumiera dar tot degeaba ,ce sa fac cu el că nu mai suport,mi-a ars și plasele de la geamuri ,le-am schimmbat
odată. Are dreptul să fumeze pe geam și să scrumeze pe geamurile mele?Sunt disperata ,nu mai suport Dați - mi un sfat va rog .Mulțumesc.
mergeti si faceti reclamatie la politie.
poate ii da amenda , gasesc ei ceva din legea 61/91.
gi-jane2, moderator
Sesizati oficial politia teritoriala