Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incadrare persoana in functia de secretar in asociatie ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incadrare persoana in functia de secretar in asociatie cu studii ...

Ce cod COR pot folosi pentru a incadra o persoana in functia de secretar cu studii superioare intr-o asociatie intercomunitara? Multumesc
Laura_Lau, utilizator
Nu exista cod COR pentru secretara cu studii superioare.
In acest caz cum se face incadrarea? Se trece in fisa postului studii superioare?

Cornel Vasile a scris:

Nu exista cod COR pentru secretara cu studii superioare.

Referent
Asistent manager cod COR. 334303. Asistent manager. Nivelul de instruire: 3 (studii medii sau postliceale).
sau
Asistent director/responsabil de functiune (studii superioare) - Cod COR 243217