Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Poate fi obligata o persoana aflata in perioada de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Poate fi obligata o persoana aflata in perioada de proba la plata ...

Poate fi obligata o persoana aflata in perioada de proba la plata trainingului daca a decis sa plece cu notificare?
Da, poate fi obligata o persoana aflata in perioada de proba la plata trainingului.
In ce conditii? Daca este anuntata anticipat ca se plateste sau sunt si alte situatii?

Cornel Vasile a scris:

Da, poate fi obligata o persoana aflata in perioada de proba la plata trainingului.

Aveti act aditional incheiat pentru training?
Nu este act aditional facut

Cornel Vasile a scris:

Aveti act aditional incheiat pentru training?