Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... O femeie de 70 de ani, fara vechime, poate obtine un ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

O femeie de 70 de ani, fara vechime, poate obtine un venit?

Buna.O femeie de 70 de ani care a lucrat in viata ei croitoreasa acasa, si acum nu mai poate, exista posibilitatea de a obtine vre-un venit cumva/ de undeva? Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~
buna. multumesc de raspuns! da - cas = 0. totusi ... poate '"muri linistita'? intreb de ceva alternative - daca exista. multumesc.
amariusflorin, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~