Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Impozit pe indemnizatie covid 19
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Impozit pe indemnizatie covid 19

Impozit pe indemnizatie covid 19 Este normal sa platim iimpozit pentru indemnizatia de 41,5% din venitul mediu brut Logic parca nu ar trebui .!! Multumesc pentru raspuns!!
Hodora, utilizator
Logic, indemnizația constituie un venit pentru dvs. nu? Atunci este logic să plătiți impozit pe venit, conform cod fiscal.