Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua! Masina mea a fost lovita in parcare destul ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua! Masina mea a fost lovita in parcare destul de serios, ...

Buna ziua! Masina mea a fost lovita in parcare destul de serios, iar vinovatul a fugit. Am raportat la Politie si acestia m-au pus pe mine sa ma duc sa cer filmarile de la cei care au camere in zona. Incerc sa imi dau seama daca au vrut sa scape de mine sau conform legii, pot sa cer filmarile ca persoana fizica. Multumesc frumos!
Buna ziua!

Cred ca cel mai bine este sa le solicitati lor, in scris, sa faca cerere pentru a obtine inregistrarile.

Dvs, teoretic, aveti un interes in obtinerea lor. Dar, sansele sa le obtineti sunt mai mici.