Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Concediile medicale cu boala obișnuită sunt ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Concediile medicale cu boala obișnuită sunt calculate la pensii ...

Concediile medicale cu boala obișnuită este calculat la pensii
Veniturile obtinute pentru concediul medical se iau in calcul la stabilirea punctajului pensiei .