Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, Ziua libera acordată de angajator pentru ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, Ziua libera acordată de angajator pentru recenzarea ...

Bună ziua,
Ziua libera acordată de angajator pentru recenzarea on-line se da fiecarei persoane din familie chiar daca recenzarea a fost facuta de un singur membru al familiei? De exemplu cand printezi dovada auto-recenzarii apare CNP pentru fiecare membru al familiei in care este mentionat faptul ca beneficiază de o zi libera.
Da, fiecare duce dovada la locul sau de munca si solicita zi libera.