Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu info legate de o ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu info legate de o procedura ...

Buna ziua!
Va rog sa ma ajutati cu info legate de o procedura de divort prin Judecatorie:
1) Cand primeste numar un dosar de divort?
2) Pot fi gasite informatii online in legatura cu respectivul dosar? Se poate cauta un anume dosar dupa numele unei persoane implicate?
Multumesc!
1. orice dosar se formeaza (si primeste un numar) dupa ce sunt primite oficial sesizarile si li se stabileste obiectul cauzei
2. cautarea in portal se face dupa numar, numele partilor sau obiectul dosarului, cu filtru pe instanta corespunzatoare.
Multumesc!