Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua! Am inteles ca date despre un dosar de ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua! Am inteles ca date despre un dosar de divort inceput ...

Buna ziua!
Am inteles ca date despre un dosar de divort inceput dar nefinalizat se pot gasi pe portal-justitie.ro. Mai este un alt site care sa ofere astfel de date (pentru orasul Iasi)? Am cautat dupa numele partilor si nu apare nimic.
Multumesc!