avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 649 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua! Am inteles ca date despre un dosar de ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua! Am inteles ca date despre un dosar de divort inceput ...

Buna ziua!
Am inteles ca date despre un dosar de divort inceput dar nefinalizat se pot gasi pe portal-justitie.ro. Mai este un alt site care sa ofere astfel de date (pentru orasul Iasi)? Am cautat dupa numele partilor si nu apare nimic.
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Vlad_Iasi , utilizator 20:42, 21 Mai 2022
Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sentinta procesului vladiulian vladiulian Sotia mea a avut un proces in 2006 in care la obiectul dosarului este inscris stare civila. Nu am putut gasi sentinta acelui dosar pentru ca nu este trecuta pe ... (vezi toată discuția)
Numar dosar tribunal maraiionescu maraiionescu Buna seara. Am si eu doua intrebari va rog. 1) M-am contrazis cu cineva ca pe site-ul Tribunalului nu apar toate dosarele,nu este actualizat la zi. Imi puteti ... (vezi toată discuția)
Nu mă descurc pe net - am nevoie de ajutor pentru portal.just.ro Melemen Melemen Bună ziua Aș dori să știu cum pot afla data unui proces pe internet La ce adresă trebuie să caut ? Pot răsfoi dosarul online ? (vezi toată discuția)