avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 757 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... In cazul unui accident, vinovatul devine victima. I se ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

In cazul unui accident, vinovatul devine victima. I se intocmeste ...

In cazul unui accident , vinovatul devine victima. I se intocmeste dosar penal pentru vatamare corporala?
da
Da, de principiu!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Accident rutier soldat cu victime si parasirea locului accidentului salariu maria salariu maria buna seara . un prieten a avut un accident rutier soldat cu vatamare corporala avand fractura deschisa si 55 de zile de la medicul legist. prietenul meu a ... (vezi toată discuția)
Eliberare proces verbal in accident cu victime paienjeni_k paienjeni_k buna ziua. am avut la inceputul lunii aprilie un accident, in care suferit vatamari corporale, in calitate de pasager.vinovat ar fi celalalt autoturism ... (vezi toată discuția)
Accident rutier mikiutza mikiutza In urma cu aproape 2 ani am avut un accident de circulatie cu victime !Eu ma aflam la volanul masinii mele iar pe aceeasi directie de mers, se deplasa un ... (vezi toată discuția)