Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Parcare interioară bloc de locuințe . ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Parcare interioară bloc de locuințe . Bună dimineața ! Vă rog să mă lămuriți în următoarea ...

Bună dimineața ! Vă rog să mă lămuriți în următoarea speță : bloc de locuințe cu o curte interioara cu 19 locuri de parcare din 24 de apartamente. S-a stabilit în AG asfaltarea curții . Întrebarea mea este cum se stabilește spațiul comun din curte ? O zi frumoasă !
Nu se stabileste, nu e nominalizat.