Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Monografie contabila organizari evenimente
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Monografie contabila organizari evenimente

Buna ziua.Tin evidenta la o societate de organizari evenimente ( nunti ,botezuri etc). Va rog sa ma ajutati cu o monografie contabila in acest sens, de la intrari de marfuri ,materii prime si pana la facturare. Trebuie sa fac inventar la sfarsit de luna?
Multumesc mult.
Elena Andreea, administrator
Bună ziua,
Vedeți dacă vă ajută informațiile din linkurile următoare:
- [ link extern ]
- [ link extern ] /
- [ link extern ]