Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionar cu o pensie de 1389 lei, la limita de varsta ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionar cu o pensie de 1389 lei, la limita de varsta si angajat ...

Pensionar cu o pensie de 1389 lei, la limita de varsta si angajat la o firma particulara, primeste vaucherul de 50 euro ?
Mai presteaza cineva pe acest forum ?