Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Drepturilor in natura, acordate de catre institutie cu ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Drepturilor in natura, acordate de catre institutie cu titlu gratuit.

in cazul drepturilor in natura, acordate de catre institutie cu titlu gratuit, acestea se supun numai impozitarii sau sunt trecute prin toate cotele, inclusiv CAS, CASS, etc.?
george-neagu, moderator