Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua, părinții sunt decedati si urmeaza sa ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua, părinții sunt decedati si urmeaza sa incep procedura ...

Buna ziua, părinții sunt decedati si urmeaza sa incep procedura de succesiune.Printre actele solicitate am gasit ceva referinte privind certificatele de Acționar.. Printre actele parintilor am gasit si Certificate de Acționar din anul 1996 la două societăți din Galati ,
Helites si Plase Pescaresti ,.Imi poate spune cineva, va rog, daca as mai putea obține informații despre aceste acțiuni? Ce s_a intamplat? Carei instituție sa cer informații? Multumesc!
Trebuie sa va adresati la Depozitarul central. Gasiti informatii aici: [ link extern ] /
Multumesc mult!