Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua! Trenurile au fost vândute cu chitanță ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua! Trenurile au fost vândute cu chitanță de mână ...

Bună ziua! Trenurile au fost vândute cu chitanță de mână acum 20 de ani iar la primărie sunt pe numele vânzătorului.
Nu mai deschideti topicuri inutile pe aceeasi tema. Raspundeti la primul din ele, unde vi s-a si raspuns.