avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 606 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua! Trenurile au fost vândute cu chitanță ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua! Trenurile au fost vândute cu chitanță de mână ...

Bună ziua! Trenurile au fost vândute cu chitanță de mână acum 20 de ani iar la primărie sunt pe numele vânzătorului.
Cel mai recent răspuns: irina.pricop , utilizator 17:26, 29 Iunie 2022
Nu mai deschideti topicuri inutile pe aceeasi tema. Raspundeti la primul din ele, unde vi s-a si raspuns.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună seara! pentru terenuri agricole vândute fără acte notariale, ... Mihaela Mariana Mihaela Mariana Bună seara! Pentru terenuri agricole vândute fără acte notariale, fără cadastru, cei care le exploatează pot intra legal în posesia lor, după un ... (vezi toată discuția)
Cumparare teren cu chitanta de mana 2na_go 2na_go Buna ziua, Tatal meu a cumparat un teren (prin 1996) cu chitanta de mana. Intre timp a decedat. Terenul este in folosinta familiei de vreo 50 de ani si ... (vezi toată discuția)
Uzucapiune, deși există moștenitori? În anul 2001 am cumpărat ... elia8 elia8 Uzucapiune, deși există moștenitori? În anul 2001 am cumpărat cu chitanță de mână, o casa cu teren la țară. Am locuit neîncetat aici, casa este ... (vezi toată discuția)