Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua,ma puteți ajuta cu o adresa pentru ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua,ma puteți ajuta cu o adresa pentru arhivele Schelei ...

Bună ziua,ma puteți ajuta cu o adresa pentru arhivele Schelei de foraj Modarzau,județ Bacău. Mulțumesc anticipat.
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ] =
Puteti sa va adresati societatii OMV PETROM S.A. constituita în baza Ordonanței de Urgență nr. 49/1997, sub denumirea de Societatea Națională a Petrolului PETROM SA - București, prin fuziunea Regiei Autonome Petrom RA - București cu un număr de 45 foste societăți comerciale