Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, Nepotul meu lucra legal in Germania in urma ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, Nepotul meu lucra legal in Germania in urma unei altercatii ...

Buna ziua,
Nepotul meu lucra legal in Germania in urma unei altercatii cu sotia acesta a intrat in coma si dupa 5 zile decedeaza la spitalul din Regesburg. Pot depune o sesizare/plangere la Parchetul din Romania.
Plangerea o puteti depune la parchetul din zona/ tara unde s-a produs evenimentul.
Eh... astfel de lucruri sunt urmarite penal din oficiu.