Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna .sunt stabilit cu familia in germania,am o ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna .sunt stabilit cu familia in germania,am o fetiță lucrez ...

Buna .sunt stabilit cu familia in germania,am o fetiță lucrez ,am casa cu contract ,totul în regula,soția mereu daca nu-i fac pofte se cearta și mă amenința că mă părăsește acum a luat fetiță de 5 ani și a fugit în tara .la părinți .unde nus conditi pt fetița mea.ce am de făcut va rog un sfat .numi raspunde nu știu de copil.
Foarte bine.
Nu o sa poată ieși din România, fără acordul dvs.
Cerere catre autoritatile germane de rapire internationala si inapoiere la domiciliul legal din Germania. Cererea se va judeca de urgenta de catre instantele romane si este executorie.