Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere magistratura 2010
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere magistratura 2010

Stie cineva daca s-a stabilit data pentru admiterea de anul acesta?
Am auzit ca va fi la inceput de aprilie examenul, dar e doar un zvon asa ca asteptam sa vedem
Eu zic 14 martie. In 28 ian. se va vota in plenul csm data exacta; asa ca... adunand 45 de zile si tinand cont ca va fi intr-o duminica ... e posibil 14 martie
Care concurs vi se pare mai dificil? ... din subiectele/experientele anilor trecuti
Cel din primavara sau cel din toamna?
veyron a scris:

Care concurs vi se pare mai dificil? ... din subiectele/experientele anilor trecuti
Cel din primavara sau cel din toamna?

Cel din toamna e mai greu, insa nu te baza pe asta... Pot schimba tactica
eu zic 21 martie, 14 e prea devreme, a chiar a 45-a zi, deci nu s-ar respecta termenul. anii trecuti examenul a fost exact a 46 zi dupa afisare. deci ar insemna ca se adopta in plen pe 28, pe publica pe 3 feb si examenul pe 21 martie, dupa calculele mele.