avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 506 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere magistratura 2010
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere magistratura 2010

Stie cineva daca s-a stabilit data pentru admiterea de anul acesta?
Cel mai recent răspuns: cip3118 , utilizator 11:38, 8 August 2010
Succes celor care si-au inceput cariera de magistrat!
Speram sa reusim sa devenim si noi colegi cu ei, nu-i asa cip?
Eu inca ma lupt cu proc civ, fac si grile intre timp, nu stiu daca o sa reusesc sa si repet tot pana la exam.incerc.
Nu prea mai am timp sa intru sa comunic cu voi, caci am un program tare incarcat, dar uneori mai citesc ce se mai scrie.
Spor la invatat!
Scuze Valentina, abia acum am intrat pe acest topic si am vazut mesajul.
Asa este, speranta de a intra e mare iar dorinta si mai mare, de aceea merita toate eforturile cat de mici ar fi ele daca te ajuta sa mai inaintezi cu invatatul.
Spor la invatat Valentina si tuturor celor care se pregatesc pentru examene dificile in viata si o cafea amara pe deasupra. :coffee:

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Admitere magistratura ianuarie 2013 gabonne8107 gabonne8107 Oare se mai sustine o sesiune pentru cei cu vechime 5 ani in cursul lunii februarie 2013, dupa cum tot circula zvonuri? (vezi toată discuția)
Admitere magistratura 2008 Florin Dieac Florin Dieac am auzit din surse neoficiale ca examenul de admitere de anul acesta -2008, proba grila eliminatorie ar fi pe 14 august 2008.Poate sa-mi mai confirme ... (vezi toată discuția)
Admitere magistratura 2011 ursuletz ursuletz Am auzit niste zvonuri ca ar fi posibila organizarea unui examen de admitere pentru cei cu vechime in luna mai. Chiar pe un topic al acestui forum am citit, ... (vezi toată discuția)