Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere magistratura 2010
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere magistratura 2010

Stie cineva daca s-a stabilit data pentru admiterea de anul acesta?
Succes celor care si-au inceput cariera de magistrat!
Speram sa reusim sa devenim si noi colegi cu ei, nu-i asa cip?
Eu inca ma lupt cu proc civ, fac si grile intre timp, nu stiu daca o sa reusesc sa si repet tot pana la exam.incerc.
Nu prea mai am timp sa intru sa comunic cu voi, caci am un program tare incarcat, dar uneori mai citesc ce se mai scrie.
Spor la invatat!
Scuze Valentina, abia acum am intrat pe acest topic si am vazut mesajul.
Asa este, speranta de a intra e mare iar dorinta si mai mare, de aceea merita toate eforturile cat de mici ar fi ele daca te ajuta sa mai inaintezi cu invatatul.
Spor la invatat Valentina si tuturor celor care se pregatesc pentru examene dificile in viata si o cafea amara pe deasupra. :coffee: