avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 498 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CONCEDIU DE ODIHNA NEEFECTUAT (din diverse motive) ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CONCEDIU DE ODIHNA NEEFECTUAT (din diverse motive) ...

IN CAZUL IN CARE EXISTA CONCEDIU NEEFECTUAT (din diverse motive) CARE ESTE PERIOADA PENTRU CARE SE ACORDA RENUMERATIA IN BANI LA INCETAREA C.I.M
Cel mai recent răspuns: carmadara , utilizator 19:39, 1 August 2022
Pentru toate zilele de CO neefectuate se acorda compensația.
MULTUMESC

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Compensare in bani zile de concediul de odihna la incetarea detasarii??? alina_sandu alina_sandu Buna ziua, Va rog sa ma ajutati in rezolvarea urmatoarei spete... in cazul unui detasat, care vine de la angajatorul de baza cu zile de concediu de odihna ... (vezi toată discuția)
Zile de concediu neefectutate AlexSlevin AlexSlevin Buna ziua, Este sau nu dreptul meu ca angajat sa aleg daca vreau sa fiu platit pentru zilele de concediu neefectuate in momentul in care mi se incheie ... (vezi toată discuția)
Plata concediu neefectuat in cazul demisiei rakula14 rakula14 Buna ziua, La multi ani! As vrea sa stiu daca am dreptul la plata concediului pe 2011 in cazul in care imi dau demisia azi. Mentionez ca anul fiscal ... (vezi toată discuția)