Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CONCEDIU DE ODIHNA NEEFECTUAT (din diverse motive) ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CONCEDIU DE ODIHNA NEEFECTUAT (din diverse motive) ...

IN CAZUL IN CARE EXISTA CONCEDIU NEEFECTUAT (din diverse motive) CARE ESTE PERIOADA PENTRU CARE SE ACORDA RENUMERATIA IN BANI LA INCETAREA C.I.M
Pentru toate zilele de CO neefectuate se acorda compensația.
MULTUMESC