Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... amanarea unui proces cu inca un termen
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

amanarea unui proces cu inca un termen

ce anume trebuie invocat pentru a amana cu inca un termen un proces civil?
- aparator?
- invoc exceptia? dar fara explicatie?
Va rog astept urgent un raspuns.
Multumesc.
Puteti siolicita un termen pentru a va angajka aparator, daca instanta nu accepta solicitati probe, de ex. inscrisuri si interogatioriu