Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Cerere depusa la DSP
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Cerere depusa la DSP

Buna, pentru o cerere depusa la DSP imi cere structura functionala a unui salon de frizerie.
Ce sa scriu?
Nu gasesc niciun model
george-neagu, moderator
Pentru obtinere autorizatie sanitara aveti nevoie de un proiect intocmit de o firma autorizata. In proiect se prevad spatiile, dotarile cu echipamente tehnice si echipamente de protectie personal si clienti, in functie de activitatile care urmeaza a se dsfasura.
Gasiti legislatie aferenta aici: [ link extern ]
si informatii utile aici: [ link extern ]