Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Legislatia romaneasca permite desfasurarea ...
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Legislatia romaneasca permite desfasurarea marketingului de afiliere? ...

Legislatia romaneasca permite desfasurarea marketingului de afiliere? Eu as fi advertiser. Ce trebuie sa am in vedere?
referitor la ce ? impozit pe profit/venit ? sau TVA?