avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 478 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Legislatia romaneasca permite desfasurarea ...
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Legislatia romaneasca permite desfasurarea marketingului de afiliere? ...

Legislatia romaneasca permite desfasurarea marketingului de afiliere? Eu as fi advertiser. Ce trebuie sa am in vedere?
Cel mai recent răspuns: Grama Cornel - Consultant fiscal , Consultant fiscal 19:46, 8 August 2022
referitor la ce ? impozit pe profit/venit ? sau TVA?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Marketing de afiliere Pixisoara Pixisoara Exista pe internet o procedura numita marketing de afiliere. Legislatia romaneasca prevede o asemenea activitate (prin care un afiliat gaseste clienti unui ... (vezi toată discuția)
Contractul de comision pentru advertiseri din afara romaniei davidw davidw Buna ziua, Am citit un articol care explica rolul \"contractului de comision\" privind veniturile din afiliere in cazul unui advertiser persoana juridica ... (vezi toată discuția)
Contabilitate in germania Contabilitate sector 4 evoCONTA Contabilitate sector 4 evoCONTA Am urmatorul caz- o soc.romana are incheiat un contract cu o soc.germana de prestari servicii pe teritoriul Germaniei.In acest sens soc.rom duce proprii ... (vezi toată discuția)