Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ce se intimpla de la 01.01.2023,daca are un singur CIM ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ce se intimpla de la 01.01.2023,daca are un singur CIM si este ...

ce se intimpla de la 01.01.2023,daca are un singur CIM si este suspendat pentru sarcina si lauzie pina in 2024 si este micro?
Ce doriți sa aflați? Dati-ne mai multe detalii.
-vreau sa stiu daca firma ramine micro sau nu;nu are alti angajati