avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 403 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ce se intimpla de la 01.01.2023,daca are un singur CIM ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ce se intimpla de la 01.01.2023,daca are un singur CIM si este ...

ce se intimpla de la 01.01.2023,daca are un singur CIM si este suspendat pentru sarcina si lauzie pina in 2024 si este micro?
Cel mai recent răspuns: marial , utilizator 12:23, 17 August 2022
Ce doriți sa aflați? Dati-ne mai multe detalii.
-vreau sa stiu daca firma ramine micro sau nu;nu are alti angajati

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Rămâne impozitare pe venit sau pe profit? bulzanv bulzanv in 2022 firma micro un singur salariat cu 4 ore platea 3% imp venit ,acum trece la imp profit ? daca modifica CIM la 8 ore ramine imp venit 1% sau imp ... (vezi toată discuția)
Sunt arhitect-in anul 2023 am platit impozit pe venit(1%) romanmina_56@yahoo.com romanmina_56@yahoo.com Sunt arhitect-in anul 2023 am platit impozit pe venit(1%) pana in luna mai cand am trecut in somaj pana in oct.2023.Din lipsa de informatie si pe baza ... (vezi toată discuția)
Suspendare cim sanduu sanduu la serviciu cineva ma bagat in gura sefului ca nu muncesc total neadevarat sefu a zis il dam afara dar pina acum nimic dar ia spus sefului mai mic sa-mi faca ... (vezi toată discuția)