Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Va rog daca stie cineva un avocat civilist care sa ma ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Va rog daca stie cineva un avocat civilist care sa ma lamureaca ...

Va rog daca stie cineva un avocat civilist care sa ma lamureaca asupra dreptului de preemtiune la vanzarea padurii
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic