Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Autorizație de construcție anulată din 2011 de ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Autorizație de construcție anulată din 2011 de instanță,iar ...

Autorizație de construcție anulată din 2011 de instanță,iar eu acum am aflat la o repoziționare. Diferențele dintre coordonatele stereo si GPS sunt si de 2 metri.Au fost anulate peste 80 de autorizații,emise de un angajat al primăriei, care ar fi făcut falsuri pentru unele dintre ele. Chiar dacă ele au fost anulate in februarie 2011, au venit la recepția lucrării în mai. Autorizațiile au fost anulate la grămadă
Ce mai pot face acum?
Expertizele se fac pe clădire la bucată sau si pe total clădiri din gospodărie ?
Expertizele tehnice judiciare se fac asa cum stabileste instanta de judecata prin obiectivele formulate la care trebuie sa raspunda expertul. In obiective stabilite de catre instanta se au in vedere toate constructiile cuprinse in autorizatia anulata, aflata in discutie.