Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua ! Domnule Popa Gheorghe, vă rog frumos, ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua ! Domnule Popa Gheorghe, vă rog frumos, trimiteți-mi ...

Bună ziua ! Domnule Popa Gheorghe, vă rog frumos, trimiteți-mi și mie Scrisoarea 382/MB/08.11.2000 și Scrisoarea 155/MB/31.031998. Vă mulțumesc! Adresa mea de e-mail este: coraci_ion@yahoo.com.
Va trimit prima adresa. NU am cunostinta de a 2-a adresa.
Ordinul nr.50/90 a fost completat cu avizele ulterioare din scrisorile nr. 168/MB/22.04.1997 si nr.155/MB/31.03.1998 a MMPS ..
Ordin nr. 50/ 1990 a fost completat la data de 31.08.1994 cu tot ceea ce s-a emis pana la aceasta data fata de data ordinului initial, 05.03.1990, deci anterior emiterii adreselor aflate in discutie (conform date mentionate in adrese).
Bună ziua ! Domnule Popa Gheorghe, vă rog frumos, trimiteți-mi și mie Scrisoarea 382/MB/08.11.2000.
Vă mulțumesc!
Adresa mea de e-mail este: arhip_camelia@yahoo.com.
V-o trimit.