Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua. Cu facultatea de științe economice și ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua. Cu facultatea de științe economice și administrație ...

Bună ziua. Cu facultatea de științe economice și administrație publica. La ID. LICENȚIAT IN ȘTIINȚE ADMINISTRATIVE. In domeniul de studii ȘTIINȚE ADMINISTRATIVE programul de studii ȘTIINȚE ADMINISTRATIVE Poți ocupa postul de administrator patrimoniul, La o școală sau liceu? Vă mulțumesc.
pentru funcţia de administrator de patrimoniu - se cer îndeplinirea condiţiilor prevăzute de legislaţia în vigoare pentru funcţia de inginer/subinginer, economist.