Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara,am o nelamurire.Lucrez la o firma ce este ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara,am o nelamurire.Lucrez la o firma ce este subcontratata ...

Buna seara,am o nelamurire.Lucrez la o firma ce este subcontratata de o alta firma ce are lucrari la 125 de km de sediu.Eu trebuie sa plec de acasa la 5.30 sa ajung la 8.00 la lucrare.Totodata de acolo plec la ora 16.00 si ajung acasa dupa ora 18.00.Programul meu este 8.00-17.00.Diferenta de ore cum se ponteaza...
Vedeți acest link
[ link extern ]