Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Se poate elibera o adeverință unei persoane care are ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Se poate elibera o adeverință unei persoane care are datorii ...

Se poate elibera o adeverință unei persoane care are datorii către unitatea emitenta,?
Da, este dreptul acelei persoane sa solicite asa ceva.