Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. As dori o consultanta juridica legata de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. As dori o consultanta juridica legata de drepturile ...

Buna ziua.
As dori o consultanta juridica legata de drepturile angajatului in caz de concediere.

Multumesc
Sorin
Manuela Rășină, administrator
~ Conținut șters la cerere ~
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]