Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Am uitat sa adaug voucher la produs . Am si platit ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Am uitat sa adaug voucher la produs . Am si platit factura, am ...

Am uitat sa adaug voucher la produs . Am si platit factura, am primit si produsul( combina frigorifica) de la Emag. Mai pot fac e ceva sa recuperez acei 400 lei?
Daca nu au fost trecut pe factura ca discount adică sa apara la achizitia acelui produs ca reducere cu voucher, si s-a emis bonul fiscal de plata, atunci nu mai poate fi utilizat decat la achizitia altui produs
Manuela Rășină, administrator
Il dati retur, ar fi o varianta.
Puteti incerca sa mergeti la un magazin emag cu factura si poate va storneaza, va refactureaza si folositi banii aia sa ma luati ceva.
gi-jane2, moderator
Voucherul e expirat deja
Atunci...aia e. Altadata veti fi mai atent.