Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua, nu pot accesa pe net adresa de e-mail al ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua, nu pot accesa pe net adresa de e-mail al inspectiei ...

Buna ziua,

nu pot accesa pe net adresa de e-mail al inspectiei judiciare ma poate ajuta cineva,cu adresa de email sau nu au asa ceva pentru sesizari?

Mulțumesc
Încercați aici:
registratura@inspectiajudiciara.ro