Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Daca am avut înființată o întreprindere ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Daca am avut înființată o întreprindere individuală, intre ...

Daca am avut înființată o întreprindere individuală, intre 2015-2020, aceasta perioada mi se socotește vechime in munca pentru acordarea sporului de vechime?
Legea a intrat in vigoare din 9 mai 2022.