avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 431 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Daca am avut înființată o întreprindere ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Daca am avut înființată o întreprindere individuală, intre ...

Daca am avut înființată o întreprindere individuală, intre 2015-2020, aceasta perioada mi se socotește vechime in munca pentru acordarea sporului de vechime?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:23, 13 Ianuarie 2023
Legea a intrat in vigoare din 9 mai 2022.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vechime in munca ? oanaportar oanaportar Buna ziua ! Sora mea are o problema cu vechimea in munca si va rog din suflet sa ne ajutati cu un raspuns: - sora mea a urmat cursurile unei Şcoli ... (vezi toată discuția)
Cic este considerat vechime in invatamant? Ali 1 Ali 1 Buna ziua,va rog sa ma lamuriti cu privire la perioada CIC .Aceasta se considera sau nu vechime in invatamant si se ia in calcul la incadrarea in grupa de ... (vezi toată discuția)
Nu au înregistrat vechimea în munca tentacova1977 tentacova1977 Buna seara! Soția mea deține o Întreprindere Individuala, magazin mixt și în anii 2020 și o parte din 2022 a beneficiat de OUG 32/2020 , cea referitoare ... (vezi toată discuția)