Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Contract de preluare ambalaje în sistem garanție ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Contract de preluare ambalaje în sistem garanție returnare.

Buna ziua.As vrea sa stiu cu cine trebuie sa semnez contract de preluare a ambalajelor in sistem SGR, pentru produsele comercializate in magazinele pe care le avem, care au suprafata mai mica de 200 mp.
george-neagu, moderator
Bună ziua! Aceeași nelămurire!

anghelnina a scris:

Buna ziua.As vrea sa stiu cu cine trebuie sa semnez contract de preluare a ambalajelor in sistem SGR, pentru produsele comercializate in magazinele pe care le avem, care au suprafata mai mica de 200 mp.