avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 613 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Contract de preluare ambalaje în sistem garanție ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Contract de preluare ambalaje în sistem garanție returnare.

Buna ziua.As vrea sa stiu cu cine trebuie sa semnez contract de preluare a ambalajelor in sistem SGR, pentru produsele comercializate in magazinele pe care le avem, care au suprafata mai mica de 200 mp.
Ultima modificare: Joi, 23 Februarie 2023
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Gabriel73 , utilizator 08:52, 22 Noiembrie 2023
Bună ziua! Aceeași nelămurire!

anghelnina a scris:

Buna ziua.As vrea sa stiu cu cine trebuie sa semnez contract de preluare a ambalajelor in sistem SGR, pentru produsele comercializate in magazinele pe care le avem, care au suprafata mai mica de 200 mp.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua! am o pfa, neplatitoare de tva, cu activitate comert ... mirela1984 mirela1984 Buna ziua! Am o pfa, neplatitoare de tva, cu activitate comert produse alimentare. am achizitionat marfa cu ambalaje sgr. va rog sa ma ajutati: - cu ... (vezi toată discuția)
Garantie ambalaj tampau gabriela tampau gabriela Buna ziua ! Cum se va proceda de la 30.11.2023 cand se va plati garantia de 0.50 lei pentru ambalaj intr-un magazin mic . II voi incasa clientului garantia ... (vezi toată discuția)
HotĂrÂre nr. 1.074 din 4 octombrie 2021 privind stabilirea ... Kolcsár András Kolcsár András HOTĂRÂRE nr. 1.074 din 4 octombrie 2021 privind stabilirea sistemului de garanție-returnare pentru ambalaje primare nereutilizabile Care este situatia ... (vezi toată discuția)